SG-771PCD 106.2500M-A3
5S-SG-771PCD 106.2500M-A3
SG-771PCD 106.2500M-A3
OSC XO 106.25MHZ LVPECL SMD
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:SG-771
Type:XO (Standard)
Frequency Stability:±30ppm
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max):70mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.071" (1.80mm)
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated